Yaşam

Kürşat, Survivor 2023’e veda etti

Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan’ın sunuculuğunu yaptığı Survivor 2023 dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. Dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım yarışmacıları Kürşat, Osman Can ve Aziz arasında eleme heyecanı yaşandı.

KÜRŞAT HAYALLERİNE DOĞUM GÜNÜ OLDU

Yarışmacılar arasında SMS oylamasında en az oyu alan Kürşat, Survivor hayallerine veda etti. Yarışmada eğlenceli ve başarılı performansıyla adından söz ettiren Kürşat’ın vedası yarışmacıları da üzdü.

“ARTIK DOĞRU ADIMLARLA YÜRÜYECEĞİM”

Kürşat veda konuşmasında yarışmadan elendiği için çok üzgün olduğunu belirterek, “Herkese her şey için teşekkür ederim. Beni burada çok güzel ağırladınız. Daha gencim ama kimsenin göremeyeceği tecrübeler yaşadım. ya da öğren. Artık doğru adımlarla yürüyeceğim. Ailem, arkadaşlarım ve sevdiklerim için “Kendimi iyi gösterdiğimi düşünüyorum. Seni ve rakip arkadaşlarımı üzecek bir şey yaptıysam bile özür dilerim. Sonunda umutlar tükendi.”

ACUN ILICALI: KARAKTER OLARAK DERSTEN GEÇTİNİZ

Acun Ilıcalı ise Kürşat için “Survivor’da kendi içinde en sevilen yarışmacılardan biri oldun ve bu sevgiyi hissettin. Çok güzel bir kalbin var. İyi niyetli, her zaman pozitif ve pozitif bir genç kardeşin.” polemiksiz.Sanırım karakter olarak sınıfı geçtin.”

haber-bafra.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu