Haber

Arnavutköy Toki gençlik kura çekimi 2023 listesi! Arnavutköy Toki alt yapı kura sonuçları açıklandı mı? Toki gençlik çekilişi sonuçları ne zaman açıklanacak?

İstanbul Arnavutköy, Başakşehir, Esenler çekiliş sonuçları ile ilgili araştırmalar devam ederken, Arnavutköy Toki alt yapı sonuçları listesi de başta vatandaşlar olmak üzere birçok gencin gündeminde yer almakta ve arama motorlarında sorgulanmaktadır. İl İl’de kura çekiminin ardından İstanbul’da yer alan ilçelerin çekim süreçlerinde Arnavutköy, Başakşehir ve Esenler de devam ediyor. Peki Arnavutköy Toki küçükler çekilişi sonuçları açıklandı mı? Toki gençlik çekilişi sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte Arnavutköy Toki alt yapı sonuçları 2023 listesi!

ARNAVUTKÖY TOKİ GENÇLER KURULU SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

TOKİ sosyal konut projesi kapsamında kura çekme süreci adım adım devam ediyor. Şu anda bitmeyen çekilişlerden dolayı Arnavutköy Toki küçükler çekilişi sonuç listesi açıklanmadı. Şehit Aileleri, Savaş ve Görev Malulleri, Dul ve Yetimlerin lojmanları için yapılan çekilişin ardından Engelli kategorisi kura çekimi yapıldı. Bundan sonra sıra emekli kategorisine geliyor.

TOKİ GENÇ KURULU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Şehit Aileleri, Savaş ve Vazife Sakatları, Dul ve Yetimlerin ardından engelli ve emekliler için de kura işlemleri tamamlanacak ve bundan sonra Arnavutköy Toki gençlik kura çekimi için işlemlere başlanacak.

ARNAVUTKÖY TOKİ GENÇLER PARASI SONUÇ LİSTESİ 2023

Arnavutköy Toki küçükler çekiliş sonuçları henüz kura çekimi tamamlanmadığı için açıklanmadı. Arnavutköy Toki gençlik kurası çekildikten sonra sonuç listesi vatandaşlarla paylaşılarak e-Devlet üzerinden sorgulama yapılabilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu